22 Kasım 2010 01:00

Yine mi 'kulaktan kulağa' izlenecek?

Çağan Irmak'ın son filmi 'Prensesin Uykusu' ilk 3 günde 39.871 kişi tarafından izlendi. Şimdi, Irmak'ın diğer filmleri gibi 'fısıltı gazetesi'nin ne kadar başarılı olacağı merak ediliyor.

19 Kasım Cuma günü vizyona giren Çağan Irmak’ın son filmi 'Prensesin Uykusu' genel olarak eleştirmenlerin beğenisini kazandı ve sosyal medyada da yoğun bir şekilde yer almaya başladı.

Twitter’da Cuma günü 'Turkey - trending topics'de de yerini alan 'Prensesin Uykusu', ilk 3 günde 39.871 kişi tarafından izlendi.

Filmin fotoğrafları için..Irmak’ın en çok izlenen filmi olan 'Babam ve Oğlum', ilk 3 günde 35.101 kişi tarafından izlenmişti ve beyazperdedeki yolculuğunu 3.837.885 kişi ile tamamladı. 'Issız Adam' ise, ilk 3 gününde 55.987, toplamda 2.788.532 izleyici ile buluşmuştu.


Irmak’ın filmlerinin kulaktan kulağa yayılarak daha çok kişiyle buluştuğunu gözönünde bulundurursak 'Prensesin Uykusu'nun gişesinin ne olacağı merak konusu.

Irmak’ın yazıp yönettiği Prensesin Uykusu, 121 kopya ile 33 şehirde vizyona girdi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir