17 Mayıs 2010 00:00

Yine Polanski ve yine taciz iddiası

Cinsel taciz suçlamasıyla yargılanan ve ev hapsinde tutulan yönetmen Roman Polanski hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Bu sefer de İngiliz aktris Charlotte Lewis, 1980’li yıllarda, yani 16 yaşındayken, Roman Polanski’nin cinsel tacizine uğradığını ileri sürdü.


1977 yılında, 13 yaşındaki bir kızla girdiği cinsel ilişkiden ötürü İsviçre’de tutuklu bulunan Polanski hakkındaki bu yeni iddia konusunda Los Angeles’ta bir basın toplantısı düzenleyen Lewis, olay sırasında 16 yaşında olduğunu Polanski’nin de buna rağmen kendisine karşı tacizlerini sürdürdüğünü belirtti.


Lewis, Polanski’nin Pirates adlı filminde oynamıştı. Avukatı ile birlikte basın toplantısı yapan Lewis, “O tarihten beri, bu olayın etkisi altında yaşadım” dedi. Lewis, olayla ilgili fazla ayrıntı vermedi. İngiliz aktristin bu konuda mahkemeye başvurusunun olmadığı da kaydedildi.

Yorumlar
  • Bu yaşa gelince mi aklına gelmiş hanımefendinin... Polanskinin ne olduğunu zaten herkes biliyor. o yaşta ne işi varmış Polanski ile de tacizine uğramış?. Bir de hanımefendinin ismi ile google da görsellerde bir arama yapın ve bakın ne kadar etkisinde kalmış hanım kızımız bunca senedir bu tacizin....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir