25 Eylül 2009 10:12

Yip Man!

Bruce Lee'yi eğiten ustanın hayatı film oluyor. Donnie Yen kamera önüne geçiyor...

Yönetmen Wilson Yip ve Donnie Yen, anlamlı bir proje için güçlerini birleştirdi. Bruce Lee'nin hocası Yip Man'ın hayatı sinema filmi oluyor. Yapım, 30'lu ve 40'lı yıllarda Yip Man'in dövüş hocası olarak çabalarını ekrana taşıyacak. Ustayı canlandıracak olan Yen, zor ama olağanüstü heyecan verici bir iş aldığını ve durmaksızın çalıştığını belirtmiş.Biyografik filmin sadece dövüş meraklılarına dönük olmadığı, ustanın ailesiyle olan ilişkisine de yer verileceği belirtiliyor. Tabii ki küçük Bruce Lee de filmin sürprizleri arasında bulunuyor.
Yorumlar
  • Filmi dün izledim ve çok hoşuma gitti.Senaryo çok güzel bazı eksiklik yanları var ama film o kadar güzel ki o eksik yanları hiç aklınızda kalmıyor üstelik.Yipmanı canlandıran kişiyi ayrıca tebrik ediyorum ki rolün emeğini verdi

  • japon - çin dövüş sanatları savaşı

  • güzel bir film tavsiye ederim

  • bunun bruce lee ile alakası yok bu film tamamen wing chunu tanıtıyo

  • Donnie yeninde filmleri süper oluyor.Bence çok güzel bir film olacakgibi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir