12 Ekim 2006 13:41

Yok mu İndiren?

Korku filmi Incubus sadece download edilebiliyor...

İnternet gerçeği sinemacıları farklı üretim ve dağıtım olanaklarına itiyor. İnternetin film indirme/yükleme/paylaşma konularındaki hiperaktif yönü, yapımcıları bilinen yollardan ayrılmaya itiyor...Tara Reid'in oynadığı, Anya Camilleri'nin yönettiği Incubus, eski bir fabrikaya sığınan altı arkadaşın yaşadığı dehşeti anlatıyor.Yapım doğrudan internet üzerinden satılmak üzere çekilen ilk film olma özelliğine sahip. Kısaca, Incubus berbat bir korku filmi olsa bile, eğlence sektörünün tarihinde yerini alacak.Meraklısı, 31 Ekim tarihinden itibaren 30 gün boyunca www.b-red.com adresinden filmi indirebilir.
Yorumlar
  • İdare eder ama senaryo komik,anlamsız.

  • Hem niye illa indirmek zorundayız? Adam gibi DVD filan çıkartsanıza...

  • film kötü olduktan sonra download etsen noolur cdciden satın alsan nolur???

  • direk videoya sürülen filmlere gülüyoduk ama beterin beteri varmış dedirtti bu...

  • netten dağıtma olayı zaten filmin iyi bir film olmadığının göstergesi bence.ama izlemeden de yorum yapmak doru olmaz..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir