16 Ekim 2018 10:58

Yol Arkadaşım 2 rekor kırdı

İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un başrollerinde yer aldığı Yol Arkadaşım 2, son 15 yılın en iyi ekim ayı açılışına imza attı. İşte 12-14 Ekim 2018 hafta sonu Türkiye gişe rakamları...


Geçen sene bu zamanlarda vizyona giren Yol Arkadaşım’ın devam halkası Yol Arkadaşım 2, vizyondaki ilk üç gününde 524.404 seyirci tarafından izlenerek 2003 yılında gösterime giren Asmalı Konak - Hayat'tan beri en iyi Ekim ayı açılışına imza attı. Toplam seyirci sayısında selefinin de üzerine çıkacağının sinyallerini veren film, bu açılışıyla yerli serilerin ikinci filmleri kapsamında en iyi açılış yapan altıncı film oldu. Yol Arkadaşım 2'nin performansının etkisiyle toplam seyirci sayısının 900 bini geçtiği hafta sonunda, bir önceki hafta sonunun lideri Venom,148.281 seyirciyleBox Office Türkiye'nin ikinci sırasında yer aldı. Film on günde toplam580.252 seyirci tarafından izlendi.


Eleştiri oklarının hedefi olan Venom, 148.281 seyirciyle Box Office Türkiye'nin ikinci sırasında yer aldı. Film on günde toplam 580.252 seyirci tarafından izlendi. Vizyondaki ikinci hafta sonunu geride bırakan İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi, 56.886 seyirciyle üçüncü sırada yer aldı.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir