17 Ekim 2005 16:31

Yolun Irak'a Düşerse…

Kirsten savaşın göbeğinde

Kirsten Dunst, Elizabethtown'ın ardından Paramount'un bir projesi için daha kolları sıvıyor. Variety'nin bildirdiğine göre güzel yıldız savaşın içinden, Irak'tan gerçek bir hikayeyle beyazperdede olacak.Irak'ta yaşanan gerçek bir olaydan yola çıkılarak beyazperdede yerini alacak olan, adı henüz belirlenmemiş filmde Dunst, 28 yaşında ölen Marla Ruzicka'yı canlandıracak. Campaign for Innocent Victims of Conflict adlı bir vakıf kuran ve Amerikan işgallerinin ardından Irak ve Afganistan'daki savaş mağduru insanlara başta ilaç olmak üzere bir çok yardım yapan Ruzicka, bir intihar bombacısın eylemi sonucu Irak'ta hayatını kaybetmişti.Vakfı aracılığıyla savaş mağdurlarına yaklaşık 28 milyon dolarlık yardım ulaştırmayı başarmış olan Ruzicka'nın yaşam hikayesi Lorene Scafaria tarafından uyarlanacak.
Yorumlar
  • kirsten'ı sewerm we konuda güsele benziyo filmde güsel olur heralde de, daha adı bile belli diil kim bilir ne zmn gelijk??!!!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir