26 Mayıs 2014 00:00

Yönetmen babanın katil oğlu

6 kişi öldüren katilin ‘Hunger Games’ (Açlık Oyunları) filminin yönetmen yardımcısı Peter Rodger’ın oğlu olduğu belirlendi.

ABD’nin California eyaletinde önceki gün 6 kişiyi öldüren Elliot Rodger’ın (22), ‘Hunger Games’ (Açlık Oyunları) filminin yönetmen yardımcısı Peter Rodger’ın oğlu olduğu belirlendi.

Baba Rodger ve eşi Fransız aktris Soumaya Akaaboune, yaptıkları açıklamada, “Rodger ailesi en derin şefkatlerini bu korkunç trajediyi yaşayan ailelere iletiyor” dedi.


Saldırgan, yaşadığı dairedeki 3 erkek arkadaşını bıçakla öldürmüş, ardından aracıyla sokaklarda rasgele ateş açarak 3 kişinin daha canını almıştı. Dün Elliot’ın bir şarküteri dükkanında müşterilere ateş açtığı kamera görüntüleri de yayımlandı.

Aracında intihar eden İngiliz vatandaşı Rodger’ın bakir olduğu, kadınlar tarafından reddedildiği için cinayetleri işlediği sanılıyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir