25 Eylül 2009 10:12

Yönetmen Şirin!

Yönetmen Raja Gosnell yarı animasyon çekilecek, gösterimi 3-D de yapılacak Şirinler için hazır!

Seksenli yılların çocukları için seçenekler azdı. Televizyon bugünkü kadar bol alternatifli değildi. Ortada DVD ve VCD'ler yoktu. Internet ise henüz bilim kurgu romanlarında bile yoktu.Çocuklar için cumartesi günleri televizyonda gösterilen Şirinler büyük mutluluktu. Her bölümde ana kahramanlar, kötüler, orman ve evler aynı olsa da, bu kült çizgi film eşsiz bir haz verirdi. Yıllar sonra, aynı bölümleri DVD'den izlediğimizde ise aynı tadı alamadık. Herhalde büyümüştük...Fakat bu durum Columbia Pictures ve Sony Pictures Animation'ın Smurfs projesiyle heyecanlanmamıza engel olmadı. David Stem ve David Weiss, yarı animasyonun senaryosunu yazdılar bile. Beverly Hills Chihuahua'nın yönetmeni Raja Gosnell projenin yönetmenliğini üstleniyor.1958 yılında Peyo tarafından yaratılan Şirinler önce çizgi roman formatında hayat buldu. Çizgi film olunca, özellikle 1981-1990 döneminde dünya çocuklarının gözdesi oldu.
Yorumlar
  • 3d ile gunumuze uyarlanmasi ayri bir haz vericek bizlere.

  • Çocukken ve hala çok sevdiğim çizgi film,umarım güzel olur...

  • çocukluğumun en büyük zevklerinden birisiydi şirinler izlemek.:) inş çizimlerindede değişikliğe gidilmez ve güzel olur. çıkarsa giderim mutlaka.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir