13 Mayıs 2003 23:41

Yürü Be Zombie!..

Rob Zombie'nin Universal Pictures'ın desteğinde ve kendi zevkleri doğrultusunda çektiği korku filmi House Of 1000 Corpses pek yakında isminin yanına "1" eki almaya hazırlanıyor. Filmin yine Rob Zombie önderliğinde, ama bu sefer Lions Gate'in desteğinde bir devam filmi yola çıkmaya hazırlanıyor..!70'li yılların etkisi hissedilen yapım, Dr. Satan'ı ararken garip bir evle karşılaşan iki çiftin hikayesini anlatıyor. İlk filmin ülkemizde vizyona girmesi, korku filmlerinin gördüğü yoğun ilgiye paralel olarak gerçek olabilir. Ama yine de ciddi bir beklenti içine girmemek en doğrusu olur.
Yorumlar
  • neden ikisi yapılıyor anlamıyorum neyse ne zaman gelcekmiş bari bu arada filmin türkçe adı yok ayrıca cd si çokmadı ve ya çıktı ben bulamıyorum.

  • bence bu film mutlaka byrda da vizyona girmeli!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir