13 Mayıs 2003 23:41

Yüzük Kardeşliği'nden Gişe Rekoru !

Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin ilk filmi olan Yüzük Kardeşliği, Türkiye'deki ilk üç gününü bir rekorla taçlandırdı: Şu ana kadarki rakamlar, filme, "Türkiye'de en iyi açılış yapan yabancı film" ünvanını kazandırıyor: 75 salonda birden vizyona giren Yüzük Kardeşliği, 3 günde 272.715 seyirciyle buluştu.Bu rekordan önceki en iyi açılışlar ise (ilk 3 gün üzerinden) aşağıdaki gibi:Matrix 70 kopya 171.119 kişiAltıncı His 61 kopya 168.539 kişiPearl Harbor 70 kopya 111.966 kişiDikey Limit 85 kopya 125.149 kişiKitabı çok sevildi, filmi çok seyrediliyor... Yüzük gerçekten sihirli galiba...
Yorumlar
  • Box Office Türkiye listesini her Salı akşamı update edilmiş olarak bakabilirsin. Bu arada bir noktada haklısın senenin bitmesine şurda sayılı gün kalmışken bu rakam geçilemez :)) Ama Türkiye Box Office için önümüzdeki yıl içinde bu rekoru zorlayacak filmler var. Bu rekor kırılacaktır. hem de 2002 bitmeden. (T.A.)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir