13 Mayıs 2003 23:41

Yüzükler İngiltere'de Rekora, Türkiye'de Meçhula Koştu!

En iyimser tahminleri bile geride bırakan Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği filminin, ilk haftada sadece İngiltere'de 2.4 milyon DVD ve VHS sattığı açıklandı. Böylece ilk haftasında 1.8 milyon satan Titanik'in rekoru kırılmuş oldu. Aynı sıralarda Warner Home Video'nun Almanya bürosundan gelen bir başka açıklama Almanya, Avusturya ve İsviçrede toplam 1 milyon adetlik bir ilk gün satışını müjdeliyordu.

Türkiye'de DVD ve VCD olarak dünya ile aynı anda satılmaya başlanan Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği'nin akıbeti ise meçhul. Cuma günü ulaştığımız Umut Sanat ve Palermo yetkilileri tüm ısrarlarımıza rağmen bilgi vermekten kaçınmışlardı.

Yorumlar
  • ALTYAZILI VCDLER YENİLENMİŞ OLARAK PİYASAYA ÇIKTI.

  • Olacağı buydu yaşasın LOTR..........

  • Olacağı buydu yaşasın yüzükler...

  • TÜRKİYE'DE BUGÜNE KADAR KİM RAKAMLARINI AÇIKLAMIŞ Kİ BUNLAR SÖYLESİN. MANTIK HEP AYNI: AMAN KİMSELER DUYMASIN. DÜNYADA KÖTÜ DAHİ OLSA HERKES RAKAMLARINI AÇIKLARKEN BİZDE BİR SIRDIR GİDİYOR... ARTIK AŞIN BUNLARI AŞINNNNNN

  • evet ya bir arkadasımda aldlğı altyazılı bozuk cıktı

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir