5 Nisan 2006 00:35

Yüzyılın Ortasında Avusturalya'da

Marshall Indy'i anlatıyor

Nerdeyse umudumuzu kestiğimiz Indiana Jones 4 hakkındaki son gelişmeleri aktarmıştık. IGN Filmforce'un haberine göre filmin yapımcısı Frank Marshall film tanıtımı için bulunduğu Avusturalya'da Indy 4'le ilgili gelişmeleri anlattı.Kutup Macerası'nın tanıtım çalışmaları için Avusturalya'da olan Marshall, Indy için de set mekanları arayışında olduğunu ve filmin uzak kıtada çekilebileceğini bildirdi.Senaryo üzerinde de nerdeyse anlaşmaya varıldığını belirten Marshall, Jeff Nathanson'ın senaryosu üzerinde David Koepp'in son rötuşları yaptığını bildirdi. Yine de filmin başlangıç tarihinin Steven Spielberg'e bağlı olduğunu belirten Marshall, yönetmenin bir yıl çalışmama kararından vazgeçip geçmeyeceğini bilmediğini söyledi.Usta yapımcının verdiği en önemli ipucu ise filmin hangi yılları beyazperdeye taşıyacağı oldu. Olayların Indiana Jones: Son Macera'nın 10-12 yıl sonrasında, yani 1948-50'de geçeckmiş.
Yorumlar
  • Son maceradan 10-12 sonrası anlatılacaksa İndy bir define ustası olarak birikimlerini son keşfine yoğunlaştıracak demektir.Filmin 18 yıl aradan sonra devamı ise bir hayli şaşırtıcı.Bizleri bir çok yenilikler bekliyor,İndy'nin küçük arkadaşı 18 yıl sonra meraklı bir arkeolog olarak karşımıza çıkabilir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir