29 Kasım 2006 11:48

Zamanda Yolculuk Yapalım!

Az bilimsel, bol komik bir kurgu!

Korkunç Bir Film serisinin sarışın yıldızı Anna Faris, Frequently Asked Questions About Time Travel isimli bilim kurgu komedi filminde rol almaya hazırlanıyor. Filmde kendisine İngiliz komedyenler Chris O'Dowd, Marc Wootan ve Dean Lennox Kelly eşlik edecek.Gareth Carrivick'in yöneteceği film, kafayı zaman yolculuğu ile bozan üç arkadaşın bu konudaki teorik çalışmalarını anlatacak. Anna Faris de gelecekten gelen sarışın rolüyle üçlünün kafalarını karıştıracak!Film zamanda yolculuk üzerine "sıkça sorulan sorular" konusunda "gevşek" bir rehber olma iddiasında. Size de bir parça Otostopçunun Galaksi Rehberi'ni hatırlatmadı mı?
Yorumlar
  • korkunç bi film serisini oldukça gereksiz buluorum we bu kızın performansını da beğenmiorum. Bu filmde de öle olur büyük ihtimalle

  • korkunç bir film 4 deki perfonmansıyla gülmekten kırılmıştım.yeni filminde de aynı başarıyı sağlayacağını düşünüyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir