20 Haziran 2007 09:24

Zamanın Tozu

Angelopoulos usta, Keitel, Dafoe ve Ganz'ı buluşturdu!

Dünya sinemasının en büyük yönetmenleri arasında kabul edilen Theo Angelopoulos, Dust of Time adını taşıyan yeni projesine Harvey Keitel, Willem Dafoe, Bruno Ganz ve Valeria Golina gibi önemli oyuncuları dahil etti.Yeni projesiyle ilgili detayları henüz açıklamayan yönetmen, Ağlayan Çayır ile başladığı üçlemesinin ikinci filmi olan The Third Wing üzerinde çalışmaya devam ediyor. Yapım, 1953-1974 yılları arasında dünyanın uzak köşelerinde yaşanan değişimleri ve bunun karakterler üzerindeki etkisini anlatacak.
Yorumlar
  • Bruno Ganz'ın bu projeye dahil olması gerçekten çok sevindirici. Çünkü Adolf Hitler rolünde gerçekten ne kadar başarılı bir ouncu olduğunu daha da iyi kanıtlamıştı.

  • mükemmel sölenicek pek bi şey yok sanırım herşey ortada harvey,william,bruno mükemmel oyuncular zatenda her zaman ne yaptıklarının farkında olan insanlar.. bu projeyi merakla bekliyorum bekleyip görelim..

  • Müthiş yetenekli oyuncuların toplandığı bir film,merakla bekliyorum.

  • Angelopoulos,Harvey Keitel ve Bruno Ganz...gerçekten heyecan verici

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir