15 Haziran 2004 16:04

"Zaman"sız Oldu Arda...

Oyuncu Arda Kanpolat'ın Ali Özgentürk'ün film setindeki şok intiharı...

Ali Özgentürk'ün yönettiği Zaman filmi için set olarak kullanılan Pera Palas Oteli'nde düzenlenen basın toplantısının ardından genç oyuncu Arda Kanpolat dördüncü kattaki merdiven boşluğundan atlayarak intihar etti. London Academy of Music and Dramatic Arts'da eğitim gören 25 yaşındaki oyuncu Türkiye'ye filmin çekimleri için gelmişti. Hülya Avşar, Oktay Kaynarca, Halil Ergün gibi bir çok ünlü isimle rol alacak oyuncunun arkadaşları zaten uzun zamandır bunalımda olduğunu belirttiler.Türkiye'de en son Ankara'da gösterimi yapılan, Gürcü yönetmen Robert Sturua'nın Hamlet yorumunda Prens Hamlet'i canlandıran oyuncu; geçen yıl İngiltere'de de Frederico Garcia Lorca'nın hayatını canlandırmıştı. Ne denir 25 yaşında hayata veda etmeyi seçen bir gencin ardından? Çok zamansız oldu Arda…
Yorumlar
  • çok üzüldüm ya acaba niye durup dururken intihar etmiş.

  • niye intihar etmişki anlamadım ama gerçekten şok oldum.

  • geride kalanlarına sabır diliyorum...

  • Gercekten cok üzücü ve şaşırtıcı.Kendisi zaten filmin basın toplantısındada durgun görünüyordu(tvden öyle gördüm) insanların ruh halini anlamak bence olanaksız.

  • üzücü...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir