7 Aralık 2010 01:00

Zeki Demirkubuz 'taşra'yı konuşacak

Zeki Demirkubuz, Tanıl Bora ve Umut Tümay Arslan’la birlikte 'Taşrada Var Bir Zaman' paneline katılacak.

16. Gezici Festival’in “Taşrada Var Bir Zaman” konulu paneline 'Masumiyet', 'Kader', 'Üçüncü Sayfa' gibi filmlerin yönetmeni Zeki Demirkubuz ve Toplum&Bilim dergisinin yayın yönetmeni Tanıl Bora konuşmacı olarak katılacaklar. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü öğretim görevlisi Umut Tümay Arslan’ın moderatörlüğünde yapılacak panel, 7 Aralık Salı günü Ankara Alman Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Mithat Sancar’la Film Okuma
Festival’in darbe temalı 'Uygunadım Hayatlar!' bölümünde gösterilecek Cao Hamburger’in yönettiği Annemler Tatilde’nin (The Year My Parents Went on Vacation, 2006) gösterimi ardından Mithat Sancar film okuması yapacak.

Film, 400'den fazla insanın öldürüldüğü ve 160 kişinin de kaybolduğu 1964 darbesi sonrası Brezilyasında siyasi suçlu olarak aranan anne ve babası tarafından dedesine bırakılan 10 yaşındaki Mauro’nun yaşadıklarını anlatıyor. Film 16:30’da Kızılay Büyülü Fener Sineması’nda gösterilecek.

MYNET SİNEMA FACEBOOK'TA. SEN DE KATIL! "Tıkla Beğen"

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir