15 Ağustos 2006 10:51

Zellweger Davası Büyüyor

Gerilim projesi Case 93, aradığı yönetmeni ve oyuncuyu buldu.

Güzel oyuncu Renee Zellweger'in başrolünde oynayacağı Case 93 projesinden size daha önce bahsetmiştik. Bir ara oyuncu konusunda da kararsızlık yaşayan proje ekibini genişletiyor. Christian Alvart'ın yöneteceği filmde, Zellweger'e Bradley Cooper eşlik edecek.Senaryosu Ray Wright tarafından yazılan filmin ilginç bir öyküsü var. Sosyal hizmet görevlisi Renee Zellweger, küçük bir çocuğu taciz gördüğü ailesinden kurtarıyor fakat zamanla anlıyor ki olay gördündüğü gibi bir 3. sayfa olayı değil!Bunun üzerine polis Bradley Cooper'la birlikte olayın gizemini çözmeye başlıyorlar.
Yorumlar
  • Evet film benimde ilgimi çekmişti, hatta R.Zelwegger'ın oynayacağını duyunca daha da bir heyecanlanmıştım. Projeye yeni katılan ismi pek tanımasamda filmin netlik kazanması bakımından sevindim. Yeni haberleri bekliyoruz...

  • güzel bir filme benziyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir