8 Mart 2007 12:02

Zenginin Taşını Çalmak

Halle Berry, ünlü mücevher hırsızını canlandıracak!

Mücevher hırsızlarının büyükannesi Doris Payne'in yaşamı Who is Doris Payne adıyla sinema filmi oluyor. Yıllarca değerli taşları çalıp ortadan kaybolan ve en sonunda yakayı ele veren Payne'i beyazperdede Halle Berry canlandıracak.Eunetta T.Boone'nin yazacağı senaryonun çok farklı bir Doris Payne tablosu ortaya koyması bekleniyor. Prodüktörler, Payne'in sıradan bir hırsız mı, yoksa bir kahraman mı olduğuna karar vermekte zorlanacağımızı söylüyorlar. Payne'in bu işi sadece çok varlıklı insanlarla yapmış olması ve başka türlü geçinemediğini söylemesi zamanında sempati uyandırmıştı. Elli yıl boyunca zekice planlarla dünyanın en varlıklı ailelerinin mücevherlerini çalan Doris Payne, bugün 75 yaşında ve yakın bir zamanda özgürlüğüne kavuşmayı bekliyor.
Yorumlar
  • Halle berry monsters ball filmindeki olağanüstü performansından sonra, die another day filmiylede cok beğenildi ama ondan sonra evet doğru düzgün işlerde rol alamadı ve cokta sık görünmedi beyazperdede. Proje secimiyle ilgili oyuncuların daha hasas davranmalarını hep söylemişimdir. Film izleyiciye bir lezzet vermiyorsa yani senaryosu kötüyse malesef oyuncularında yapacağı birşey kalmıyor. Umarım yeni proje halle berrye şans getirir...

  • böyle bi hikaye inşallah kötü oyunculuk ve abartmalarla gölgelenmez.

  • konu güsel hale berry güsel e daha ne olsun...

  • oscar'ın başaıyı engellediğinin apaçık kanıtı Hale Berry olsa gerek. Oscar aldıktan sonra cektiği her filmde berbat bir oyunculuk sergiliyordu bence maalesef. yine iyi bir performans cıkaracagını sanmıyorum. Güzel kadın rollerinden sıyrılmalı ilk önce.

  • gothika nın ustune halle berry filmi tanımam ama onyargılı olmak istemiyorum!ii bişey cıkar umarım...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir