22 Aralık 2006 10:46

Zenitram

Arjantin'den bir kahraman, hem de en süperinden!

Süper kahraman öykülerinin beyazperdede bu kadar ilgi görmesinin dünyanın bugünkü durumuyla nasıl bir bağlantısı var acaba? Hollywood'un 2000 sonrasında neredeyse bütün çizgi roman kahramanlarını sinemaya taşıyarak öncülüğünü yaptığı bu akım, dünyanın geri kalanını da etkiliyor. Yakın zamanda Arjantin'in ünlü sinemacılarından Luis Barone, Zenitram, un argentino que vuela (Uçan Arjantinli) filmini çekeceğini açıkladı. Arjantin'in ilk süper kahraman filmi geleceğin Buenos Aires'inde yaşayan sıradan bir vatandaşın süper güçlere sahip olmasından sonra yaşadıklarını anlatıyor. Tahmin edeceğiniz gibi işin içinde biraz kahramanlık, biraz da gırgır ve şamata var.Filmin esas kahramanı Zenitram'ı, ülkenin uluslararası yıldızlarından Juan Minujin canlandıracak.
Yorumlar
  • Arjantin sineması bıraksın böyle amerikan misali sahte kahramanları gerçek kahramanlarını ön plana çıkarsın mesala eva duarte de peron,maradona gibi mesela..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir