14 Kasım 2005 12:13

Zevk Mi Keder Mi?

Kevin, Buffy'nin hayatının neresinde?

Buffy'den sonra beyazperdede de emin adımlarla yürümeye kararlı olan Sarah Michelle Gellar'ın The Air I Breathe'te başrol oynayacağını duyurmuştuk. ComingSoon'un bildirdiğine göre güzel yıldıza eşlik edecek aktörlerin arasına Kevin Bacon da eklendi.Jieho Lee'nin yönetmenliğini yapacağı film, antik bir Çin atasözünden esinlenmiş senaryoya dayanıyor. Hayatta esas olan dört duygu vardır, aşk, mutluluk, zevk ve keder.The Air I Breathe'te mutululuk, her şeyinin kaybetmiş bir bankerin banka soyarak sorunlarını çözmeye karar verişiyle, keder, kariyerinde düşüş yaşayan bir pop starın hikayesiyle, zevk, geleceği görebilen bir gangsterin hayatıyla, aşk ise hastasını hayatını kurtarmaya çalışan bir doktorla anlatılacak.Gellar'ın pop starı canlandıracağı filmde kendisine Kevin Bacon'ın yanında Ken Watanabe ve Diego Luna eşlik edecekler.
Yorumlar
  • ewet sabırsızlıkla beklediğim filmlerden bir tanesi daha ;)) ben "keder"i alıyım mümkünse ehehe..ayrıca bugünkü haberlere göre filmin castine Andy Garcia, Forest Whitaker da dahil olmuş we çekimler bu perşembe Mexico City'de başlıo oleyyy ;))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir