5 Ağustos 2005 15:03

Zhang'ın Sonbaharı

Çin'in yıldızları uzun yıllar sonra bir arada

Çin sinemasının yıldızları Yimou Zhang, Chow Yun-Fat ve Gong Li uzun yıllardır ilk kez Autumn Rememberance için bir araya geliyorlar. Variety'nin bildirdiğine göre Zhang filmin çekimlerine önümüzdeki Şubat'ta Çin'de başlıyor.Bir krallılığın içinde yaşanan unutulmaz aşk hikayesinin anlatılacağı filmde Yun-Fat ve Li imkansız bir aşkı paylaşacaklar. Yun-Fat'in prens Ping rolüyle karşımıza çıkacağı filmde Li de kraliyet korumalarından Phoenix'i canlandıracak. Birleşmeleri nerdeyse imkansız görünen aşıklar bir de prense aşık üvey anneyle baş etmek zorundadırlar.Daha önce Raise the Red Lantern, Ju Dou gibi filmlerde bir arada çalışan ünlü yönetmen Zhang ve favori güzellerinden Li en son 1995'te Shangai Triad'ta beraber çalışmışlardı. Kendini 11 yıl sonra yeniden Zhang'ın kamerasının önüne bırakan Li yakında Colin Farrell'la beraber Miami Vice'la hayranlarının karşısına çıkacak.
Yorumlar
  • bakalım görcez

  • Süper bir haber,Hero ve House of Flying Daggers ile gönüllere taht kuran yönetmen yine iddialı bir projeyle uğraşıyor anlaşılan,beklemedeyiz.Saygılar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir