16 Ekim 2006 12:37

Zibahkhana

Pakistan yapımı, dondurma katkılı zombi filmi.

Dracula In Pakistan ve Zinda Laash (The Living Corpse) gibi korku filmleriyle bilinen Pakistan Sineması ilginç bir zombi filmine imza attı.Filmin arkasında İngiltere'nin en önemli DVD şirketlerinden olan, dünyada az bilinen kült filmleri keşfetmesiyle ünlü Mondo Macabro ve aynı zamanda bir dondurma şirketi sahibi olan ünlü sinema tarihçisi Ömer Khan var. Kendisi bizzat yönetmen koltuğunda!Pakistan'ın ünlü oyuncularına da kadrosunda yer veren film, şarkılı güldürülü sahneler içermiyor. Filmin prodüksiyon tarihleri ise Kaşmir'de yaşanan depremin ardından değişmiş.
Yorumlar
  • sinema dünyası pakistanlılar zombi filmi çekmedi diye uzun zamandır bir karamsarlık içindeydi. ancak artıkbu da oldu. ne mutlu bize!!!!!!!!!!!

  • zombi filmlerinden hiç hazetmem nedense bana çok saçma gelir vakit kaybı hissi uyanır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir