5 Kasım 2012 01:00

Zihni Göktay kalp ameliyatına alındı

Tiyatro sanatçısı Zihni Göktay'ın kalp ameliyatına alındığı belirtildi.

Bugün kontrol amacıyla Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden tiyatro sanatçısı Zihni Göktay'ın (66) doktorları, ameliyata alınmasını kararlaştırdı.

Bunun üzerine Göktay'ın aile yakınları ve sanatçı dostları, sosyal paylaşım sitesinden Göktay'ın ameliyata alınacağını ve taze kana ihtiyaç olduğunu duyurdu.

Gerekli hazırlıkların yapılmasının ardından ameliyata alınan Göktay'ın, hastanede bulunan damadı Uğur Dilbaz, ihtiyaç duyulan kanın temin edildiğini belirtti.

Dilbaz, sosyal medyadaki kan bağışı çağrısına ilgi gösteren vatandaşlara da teşekkür etti. Usta oyuncu, başarılı geçen ameliyatının ardından yoğun bakıma alındı.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir