23 Mayıs 2003 17:52

Zindanı Ve Ejderhaları Hazırlayın!

Zindan ve Ejderha'nın bir-iki devam filminin daha çekileceğini daha önce duyurmuştuk. En azından bir film daha çekileceği kesinleşti. Proje, Matrix'lerin ünlü yapımcısı Joe Silver'ın desteğinde gerçekleştirilecek.Devam filmini, ilk yapımın yönetmenliğini üstlenen Courtney Solomon'ın yönetip yönetmeyeceği henüz belli değil. İlk yapım, filme kaynaklık eden FRP oyunlarının takipçilerinin ilgisini çekmeyi başarmıştı. İlk filmden üç yıl sonra oyun yeniden başlıyor. Meraklısına duyurulur!..
Yorumlar
  • İlk film tek kelimeyle berbattı!Ve frp oynayanları kesinlikle hayal kırıklığına uğrattı...Eğer D&D LotR gibi ciddi bir yapım olarak tekrar çekilmezse hayal kırıklıkları devam edecektir...

  • Nekadar FRP meraklısı olsamda ilk film beni hiç tatmin etmemişti...Umarım bu sefer izmer dünyasını batırmazlar

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir