25 Eylül 2009 10:12

Zirvede Yalnız!

Eva: 1.0 You Are (Not) Alone, Japonya'da box office listelerinin zirvesine yerleşti...

Yeni Neon Genesis Evangelion serisinden daha önce bahsetmiştik. Serinin ilk filmi Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone geçtiğimiz hafta sonu Japonya'da vizyona girdi ve başka herhangi bir ülkede tekrarlanması imkansız bir başarıya imza atarak zirveye yerleşti.Yeni Evangelion serisi toplam dört bölümden oluşuyor ve anime serisine göre çeşitli farklar içeriyor. Bilinen hikaye korunmakla birlikte, özellikle teknik anlamda yenilikler mevcut. Yapım Ekim ayında Pusan Film Festivali'nde Kapanış Filmi olarak gösterilecek.
Yorumlar
  • Evangelion'da teknik o kadar önemli değil aslında. Büyüme çağındaki bir çocuğun iç huzursuzluğunu, amorf robot kokpitleriyle ilişkilendiren, karanlık ve sembolist öyküsü için her şeyi veririm. Öykü sağlam, gerisi bahane...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir