8 Mayıs 2007 11:23

Zirveyi Örümcek Ağı Kapladı!

Türkiye'nin en iyi örümceği, Örümcek-Adam 3...

Dünya ile aynı anda 4 Mayıs'ta vizyona giren Örümcek-Adam 3'ü ilk hafta sonunda 211 bin 786 kişi izledi. Dünyada olduğu gibi, Örümcek-Adam 3, ülkemizde de serinin en iyi açılış rakamını kaydetti. ABD'de, ilk gün 59,3 milyon dolar (Yaklaşık 80 Milyon YTL), ilk üç günün sonunda da 148 milyon dolar (Yaklaşık 200 milyon YTL) hasılat elde etti. Tüm dünyada yüzden fazla ülkede gişeleri fetheden Örümcek-Adam 3 böylece ABD'de hem ilk gün, hem de ilk hafta sonu açılış rekorlarının yeni sahibi oldu.Örümcek Adam 3, kötü adam bolluğundan gücünü alan serüven duygusu ve şaşırtıcı mizahı ile serinin önceki filmlerinin kalitesini sürdürüyor.
Yorumlar
  • zaten böyle uzun süredir beklenen devam filmlerinin en kötüsü bile 100 milyon yapar ....

  • Ben aslında ülkemize giren amerikan filmlerinin bu kadar iyi hasılatlar yapmasını.am adamlar hak etmiyoda değil yani ne kadar ülkemizin filmlerine destek desekte bi noktadan sonra artık öhe geliyo .

  • bende filmi iki kere izledim sonunda ise beni ağlatmayı başardı film fazlasıyla duygusal olmuş filmin daha büyük rekorlar kıracağına inanıyorum imkanı olanlar ise hemen oyununu alsınlar oyun fevkaladenin fevkinde :) spider man 2 gibi bilgisayarda oyunu katletmemişlerrr

  • doğru olanı seçmek yanında arkadaşlık ve dostluğun ne kadar önemli olduğu ve herşeyin üstesinden gelebileceği en iyi şekilde anlatılıyor.ben de 2 kez izledim ve 2-3 kez daha izlemeyi düşünüyorum vizyondan kalkmadan.3 yıldır bu filmi bekliyordum ve sonunda geldi.2. filmi 3 kere izlemiştim.rekora biraz daha katkımız olsun:)onlar kendi rekorunu ve dünya rekorlarını kırarken ben de kendi rekorumu kırayım değil mi:)) 10/10

  • ben 2 kez ızledım:)ayrıca ılk yorum yazanda belkı bendım ama yayınlanmadı nedense!..:((neyse fim cok gusel ne aarasanız var!.komedi macera aşk:))ayrıca sununda altını cizmek gerek farkına varmayan varsa film cok güsel toplumsal mesajlarda içeriyor anlayana tabi..mesela:herkesin doğru olanıı seçme sansı vardır gibi!..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir