9 Temmuz 2007 11:16

Zombi Günlükleri

Blair Cadısı ve 28 Gün Sonra'nın karışımı bu günlüklerde!

Zombi filmleri rönesansı devam ediyor. Türe özel bir ilgi gösteren İngiliz Sineması iddiasını The Zombie Diaries ile sürdürüyor.Michael Bartlett ve Kevin Gates'in yazıp yönettiği projede, Russell Jones, Craig Stovin ve Jonnie Hurn gibi isimler rol alıyor.Blair Cadısı'nı örnek alan yapım, 21. yüzyılın hemen başında bir virüsün dünyayı nasıl değiştirdiğini üç güne yayılan video kayıtlarıyla anlatıyor.Yapım Ağustos ayında İngiltere'nin ünlü FILM4 FrightFest programında gösterilecek. Festivalde son dönemin en çarpıcı korku filmleri gösteriliyor.
Yorumlar
  • Konu çarpıcı değil. İzleyicinin iyi çekilmiş bir filme ihtiyacı var, konu zaten aynı...

  • Zombi filimleri artık takıntı oldu hep aynın tarz konular salgın bi hastalık sonrası malum... uzun zamandır sağlam bi korku filmi seyredemedik hiç biri vasatı aşamadı :(

  • Jombi filmleri artık sıkmaya başladı.Artık Böyle fimler ravaşta kalıyor.Biri Bu Filmlere Dur Desin

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir