15 Haziran 2006 15:00

Zombi Savaşları

Galip Brad Pitt

Max Brooks'un romanı World War Z: An Oral History of the Zombie War uğruna büyük bir stüdyolar savaşı devam ediyordu. Variety'nin haberine göre galip Paramount ve Brad Pitt'in Plan B'si oldu.İnsanların bir savaş sonucu hayatını kaybedip zombilere dönen bir grup askere karşı savaşının anlatıldığı hikayeye Warner Bros. da gözlerini dikmişti. Leonardo DiCaprio'nun Appian Way Productions ile ortak bir yapım planlayan stüdyo eserin haklarını Paramount'a kaptırdı.Henüz yayınlanmamış olan kitap'ın ilk baskısı sonbaharda yapılacak.
Yorumlar
  • pitte hersey yakısır

  • brad piitt olmaz ama film güzele benzio

  • bence brad pitt bu tip bir filmde oynamayıp sadece yapımcı koltuğunda oturur.neden derseniz,adam daha önce hiç korku filmi çekmedi.gerilim ve bilim kurgu oynadı.ama korku filminde görmedik.artı korku filminin farklı bir atmosferi vardır.ben onun eğer oynarsa o atmosfer içinde kaybolacağını düşünüyorum.bu nedenle oynama ihtimali bana göre daha az.

  • brad pitt ve zombiler mükemmel olcakmış gibi gözüküyor bakalım olaylar nasıl gelişcek :-)

  • Brad Pitt'in bu filme yakışacağını düşünüyorum.Diğer zombi filmlerinin (ölülerin şafağı,ölülerin ülkesi) starsız neler yaptığını gördük...özellikle Brad'in Troy'dan sonra rolüne nasıl uyum sağlıyabileceğini anladım.Bu role de uyar . bekleyip göreceğiz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir