21 Haziran 2005 15:33

Zombiler 24 Saate Sığmaz

Romero'ya bir gün yetmedi

Zombi üstadı George A. Romero'nun Yaşayan Ölülerin Gecesi ile başlayan serisine Land of the Dead'le son noktayı koyacağını düşünerek yanılmışız. Ünlü yönetmen beşinci zombi filminin planlarına başlamış bile.Gecesi, Şafağı, Günü derken ölüleri rahat bırakmayan Romero, eğer gişe hasılatı tatmin edici olursa beşinci film için kolları sıvayacağını duyurdu. IESB'ye yaptığı açıklamada hayranlarına müjdeyi veren Romero'nun gişeden endişe etmesi de çok anlamlı değil.Düşük bütçelerle harikalar yaratabilme yeteneğini hiç kaybetmeyen ünlü yönetmen Land of the Dead'i de 20 milyon doların altında bir bütçeyle çekmişti. Görülen o ki sadece DVD gelirleri bile zombi ustasına beşinci filmin kapılarını aralar.
Yorumlar
  • Nerdeeeee eski korku filmleri.Günümüz sözde korku filmlerini artık bebekler bile izleyebilir hale gelmiş.Belkide teknolojinin gelişmesi kimi filmleri olumlu kimi filmleride olumsuz etkiledi korku filmlerinin olumsuz etkilendiğide bir gerçektir...

  • onun yapıtlarını 4 gozle beklıyoruz ve emın olsun gısede endıse etmesıne hıc gerek yok ....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir