1 Kasım 2005 15:09

Zombilerin Gününde…

Halloween'le denedi Romero'yla kapatıyor

George A. Romero klasiği Ölülerin Günü'nün de Hollywood'un yeniden çevrimler listesine girdiğine biliyorduk. ComingSoon'un bildirdiğine göre zombi üçlemesinin en kanlı filmi Steve Miner'e teslim edildi.1985 yapımı Ölülerin Günü'nde artık tüm dünyanın zombiler tarafından istila edildiğine tanıklık etmiştik. Bir grup bilim adamı ve asker ise zombiler üzerinde yaptıkları deneylerle dünyayı bu işgalden kurtarmayı hayal etmektedirler.20 yıl sonra yeniden beyazperdede olacak hikayenin senaryosu bu sefer Son Durak'ın yazarı Jeffrey Reddick'e teslim edilmiş. Reddick'in kaleminden, Dawson's Creek ve Chicago Hope dizilerinden tanıdığımız ve Halloween: 20 Yıl Sonra diyen Miner'in ölülerini merakla bekleyeceğiz.
Yorumlar
  • bence bu türü seven herkes için çok sevindirici bir haber:)

  • harika bi haber bu bence. ama umarım romero'nun ince politik elestirilerine yer vermeyi unutmazlar. senaryo bile baslı basına iyi olucak eminim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir