11 Mart 2010 12:45

Zor Ölüm, Bitmez!

Bruce Willis, MTV Film Blog'a yaptığı açıklamada serinin devamının geleceğinin sinyallerini verdi.

Zor Ölüm' serisiyle aksiyon sinemasına damgasını vuran Bruce Willis, MTV'ye yaptığı açıklamada 'Zor Ölüm' serisinin devamının çekileceğini açıkladı.Willis, 5'incisi çekilecek film için tekrar Len Wiseman'la çalışmayı düşündüğünü belirti. Ünlü aktör, canlandırdığı John McClane karakterini dünya çapına yaymak istediğini ve bu nedenle de hikayenin uluslararası olacağını belirtti.Aktör ayrıca McClane'nin maceralarını James Bond'un hikayesine benzetmek için iyi bir nokta yakaladığını belirtti.
Yorumlar
  • Zor Ölüm 4 Beklentileri karşılamadımı? Serinin en iyi 2.Filmi o bence ve gayette güzeldir..Çok severim zor Ölüm serisini Umarım söylendiği gibi devamı gelir..

  • zor ölüm dört beklntileri karşılamadı ama beşinci filmden ümitliyim bruce bu rollerin aranan ismi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir