10 Şubat 2006 10:58

Zorro Dönüyor

Maskenin altından Banderas çıkmayacak

Avrupa kökenli film şirketi BKN, Zorro Productions'tan ünlü kahramanın tüm TV ve film haklarını satın aldı. VideoBusiness'ın bildirdiğine göre firma bir DVD filmi, çizgi dizi ve en az 26 bölümlük bir TV dizisi planlıyor.Zorro Generation X adıyla piyasaya sürülecek olan filmin sorumlu yapımcısı Rick Ungar yaptığı açıklamada; Zorro efsanesine saygı duyduklarını ve buna göre hareket edeceklerini söyledi.Ancak firmanın şimdiden yeni nesil bir kahraman yaratması ve hikayeyi günümüze taşımayı planlaması sözlerine pek sadık kalamayacaklarını gösteriyor.Böylelikle Maskeli Kahraman Zorro ve Zorro Efsanesi ile beyazperdede ünlü kahramanı canlandıran Antonio Banderas da seriyi noktalamış oldu.
Yorumlar
  • zorro nun ayri bi havasi vardi, umarim bunu mahvetmezler. Ancak; bana oyle geliyor ki zorro nun zorrolugu kalmayacak...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir