13 Mayıs 2003 23:41

Zsa Zsa Bir Daha Yürüyemeyecek :(

Geçen ay trafik kazası geçiren Zsa Zsa Gabor'un sağlık durumunun iyiye gittiğini duyurmuştuk. 85 yaşındaki oyuncuyla ilgili gelen yeni bir bilgiye göre ise, efsanevi yıldız bir daha yürüyemeyecek...Gabor'un eşi Prens Frederic Von Anhalt, doktorların, kaza sonucu sakatlanan sağ ayağının sağlıklı hale dönemeyeceğini söylediklerini açıkladı.Sanatçının yeni haber üzerine, artık hayatı daha fazla göğüslemeye cesaretim yok şeklindeki açıklamaları ise ailesi kadar, tüm dünyadaki milyonlarca hayranının acısını da arttırıyor..
Yorumlar
  • gaborun başına gelenler çok üzücü... trafik kazsına çok üzülmüştüm... ama durumunun iyi gittiği haberi rahatlatmıştı... şimdi bu... yürüyemicek olması... keşke onun değil de... kader hesabı yapmak ne keadar doğrudur? ya da neyi değiştirir ki??? neyse... açıklaması da can yakıcı...

  • Ne diyelim büyük geçmiş olsun...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir