31 Ağustos 2004 04:39

Zümrüdüanka Kime Emanet?

Harry Potter'ın beşinci macerası Mira Nair'ın mı olacak?

Harry Potter, bırakın film yapılmasını kitapları yayınlandığından beri fanlarının yanı sıra herkesi meşgul etmeye devam ediyor. İlk iki filmden bu güne elden ele dolaşan Harry Potter'ın beşinci filmi Zümrüdüanka Yoldaşlığı için Mira Nair'a teklif götürüldüğü söyleniyor. Coming Soon'un yazdığına göre Kama Sutra ve Muson Düğünü'nün yönetmeni Mira Nair serinin beşinci filminin yönetmenliği için kendisine teklif yapıldığını ve şu anda senaryoyu okumakla meşgul olduğunu söyledi. Mira Nair'ın sinema dünyasına bomba gibi düşen açıklaması serinin gediklisi senarist Steve Kloves'un hikayeyi çoktan beyazperdeye uyarladığını gösteriyor.Bu hafta son filmi Vanity Fair vizyona girecek olan yönetmen Mira Nair eğer teklifi kabul ederse Chris Columbus, Alfonso Cuaron ve Mike Newell'dan sonra seriye el atan dördüncü yönetmen olacak. 11 yönetmenin 11 kısa filminden oluşan 11 Eylül'de de yönetmenlik yapmış olan Nair'ın tarzı Harry Potter'a ne kadar uyar henüz bilemiyoruz ama söylediğine bakılırsa kendisi de net kararını vermemiş. Hala senaryoyu inceleyen Nair ince eleyip sık dokuması gerektiğini söylüyor. Tüm dünyanın iyi ya da kötü eleştirilerine açık bir filmi üstlenmek herhalde getireceği prestijin yanında cesaret de ister. Nair kararı ne olacak beraber göreceğiz. Tüm Harry Potter fanları, Beyazperde.com'u tıklamaya devam edin hiçbir gelişmeyi kaçırmayın.
Yorumlar
  • zumruduanka yoldasligida gene daniel radcliffe ve digerleri yer aliyor umarim 6tinci bolumde de bunlar oynar yoksa filmin tadi kaçar.

  • bence yönetmen değiştirip durcaklarına en başta senaristi değiştirsinler,bıktım onun olayları değiştirip durmasından......

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir