25 Eylül 2009 10:12

Züperkahraman!

Korkunç Bir Film ve Çıplak Silah serilerinin yapımcıları süper kahraman filmleriyle alay ediyor!

Sinema dünyasını süper kahramanlar ele geçirdi.Popüler çizgi roman "süperleri" ve nostaljik çizgi film kahramanları birer birer beyazperdeye sıçrıyor.Şüphesiz bu durumu sorgulayan, süper kahramanlarla eğlenen bir filmin bu dönemde hayata geçmesi kadar doğal birşey yok. Yapımcılar David Zucker ve Robert K. Weiss, yanlarına yönetmen dostları Craig Mazin'i de alarak böyle bir projeye başlıyor. Superhero adını taşıyacak projede Drake Bell, Sara Paxton, Christopher McDonald ve türün ustası Leslie Nielsen gibi isimler rol alacak.Dileriz ortaya vasat süper kahraman filmlerinden bile düzeysiz bir iş çıkmaz. Bu konular aslında Kevin Smith gibi bağımsız sinemacıların işi.
Yorumlar
  • arkadaşlar fragmanı yeni yayınlandı ve ben hiçbir fragman bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum.bu arada filmin adı superhero.

  • Önce aktör destekli, görüntü dolgulu, patlama efektli filmler çekerek parsayı toplarlar, geriye bir şey kaldıysa o da dalga geçerek nakite çevrilir. Karpuzu yedikten sonra kabuğunu da kemirmeye benziyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir