Etikete Göre Haberler:

 • Altın Koza'nın yeni tarihi belli oldu Altın Koza'nın yeni tarihi belli oldu

  Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Tuncel yeni tarihi açıkladı..

 • Altın Koza'ya protesto Altın Koza'ya protesto

  17. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali, İsrail'in yardım gemilerine saldırısı nedeniyle iptal edildi ama programında 'Filistin: Barışa Hasret' başlıklı bir bölümün olduğu etkinliğin iptal olması sadece sanata adanmış bir film festivalinin önünü tıkamış olacak.

 • Altın Koza saldırılar sebebiyle ertelendi! Altın Koza saldırılar sebebiyle ertelendi!

  17. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali, İsrail'in yardım gemilerine saldırısı ve Hatay'ın İskenderun ilçesindeki terör saldırısı nedeniyle ertelendi.

 • Altın Koza'da yarışacak 12 film belli oldu Altın Koza'da yarışacak 12 film belli oldu

  Adana'da 7 - 13 Haziran tarihleri arasında yapılacak 17. Uluslararası Altın Koza Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda yarışacak filmler belli oldu.Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir