Etikete Göre Haberler:

 • Cem Yılmaz eleştirileri yanıtladı Cem Yılmaz eleştirileri yanıtladı

  Cem Yılmaz, Ali Baba ve 7 Cüceler için gelen eleştirileri yanıtladı.

 • Cem, Şahan'a yanıt verdi Cem, Şahan'a yanıt verdi

  Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar'ın 'zeytin dalına' karşılık verdi.

 • Ali Baba ve 7 Cüceler Cem Yılmaz'ın yüzünü güldürdü Ali Baba ve 7 Cüceler Cem Yılmaz'ın yüzünü güldürdü

  13 Kasım'da vizyona giren Ali Baba ve 7 Cüceler filminin yönetmeni, senaristi ve oyuncusu Cem Yılmaz'ın yüzü gülüyor. Sosyal medya hesabından ''İlk 3 gün gişemiz 540.000 seyircidir'' notunu paylaşan Cem Yılmaz filmi izleyenlere teşekkür etti. İşte izlemeyenler için Ali Baba ve 7 Cüceler filminin fragmanı...

 • Cem Yılmaz 'İftarlık Gazoz'da Cem Yılmaz 'İftarlık Gazoz'da

  Cem Yılmaz 'İftarlık Gazoz'a konuk oyuncu oldu.

 • Cem Yılmaz'ın yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler pek yakında! Cem Yılmaz'ın yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler pek yakında!

  Cem Yılmaz yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler ile ilgili paylaşımlarına sosyal medya üzerinden devam ediyor. Yakında vizyona girecek olan Ali Baba ve 7 Cüceler'den görseller paylaşan Cem Yılmaz bir fotoğrafa ''Her zaman daha iyisini isteyenler!'' diye not düştü.

 • Cem Yılmaz'ın yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler Cem Yılmaz'ın yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler

  Daha önceki filmini de sosyal medya üzerinden duyuran Cem Yılmaz son filmininin adını da sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Cem Yılmaz'ın yeni filminin adı Ali Baba ve 7 Cüceler! Ali Baba ve 7 Cüceler filminin çekilmesine kısa sürede başlanacağını söyleyen Cem Yılmaz Twitter hesabından ''komik olmakla beraber enteresan bir film olacak'' dedi.Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir