Etikete Göre Haberler:

 • Bu filmlerin gösterimi yapılmayacak Bu filmlerin gösterimi yapılmayacak

  İstanbul Film Festivali kapsamında gösterileceği duyurulan bazı filmlerin gösterimi yapılamayacak.

 • İKSV'de Bakur/Kuzey filmi depremi yaşanıyor! İKSV'de Bakur/Kuzey filmi depremi yaşanıyor!

  PKK kamplarındaki günlük yaşamı konu edinen Bakur/Kuzey filmi festival programından çıkarıldı. Bakur filminin yapımcı firması Kültür Bakanlığı'nın çıkarttığı engel nedeniyle iptal edildiğini vurgularken, Kültür ve Turizm Bakanlığı bu yöndeki çıkan haberleri yalanladı. Bakur filmi ile ilgili bir açıklama da Sırrı Süreyya Önder'den geldi. Bakur sansürüne tepki olarak 22 film de festivalden çekildi.

 • Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan açıklama Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan açıklama

  Kültür ve Turizm Bakanlığı, 34. İstanbul Film Festivali'ne ilişkin bir açıklama yaptı.

 • İstanbul Film Festivali'nde yarışmalar iptal İstanbul Film Festivali'nde yarışmalar iptal

  İstanbul Film Festivali'nde Altın Lale Ulusal ve Uluslararası Yarışmaları ile Ulusal Belgesel Yarışması ve Kapanış Töreni iptal edildi. Bu arada Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan yaşananlara ilişkin açıklama geldi.

 • Sinemacılardan 'Bakur' açıklaması Sinemacılardan 'Bakur' açıklaması

  Kuzey / Bakur filminin İstanbul Film Festivali kapsamındaki gösteriminin iptal olması üzerine sinemacılar açıklama yaptı.Son Haberler

 • Bayi Toplantısı güldürmeye geliyor Bayi Toplantısı güldürmeye geliyor

  Yılın iddialı komedilerinden 'Bayi Toplantısı' filminin vizyon tarihi belli oldu. Film, 21 Şubat 2020 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak.

 • II. Dünya Savaşı’nın dönüm noktası: Midway II. Dünya Savaşı’nın dönüm noktası: Midway

  Pearl Harbour’dan sonra dünyanın kaderini değiştiren savaş olan Midway’i savaşta çarpışan askerlerin gözünden anlatan Midway, ABD’de vizyona girdiği ilk haftada 17.5 milyon dolar hasılatla gişenin lideri oldu. Midway, ülkemizde ise 29 Kasım’da vizyona giriyor.

 • Bu hafta 8 film vizyona girecek Bu hafta 8 film vizyona girecek

  Bu hafta 8 film vizyona girecek. Haftanın öne çıkan yapımları arasında bir kısmı İstanbul'da geçen yeni jenerasyon Charlie'nin Melekleri; Emilia Clarke'ın başrolünde yer aldığı "Bir Şans Daha" ve ödüllü yerli film "Küçük Şeyler" yer alıyor. İyi seyirler!

 • Oscar yarışına rekor katılım Oscar yarışına rekor katılım

  En İyi Uluslararası Film Oscarı için bu yıl 93 ülkeden başvuru yapıldı.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir