Etikete Göre Haberler:

 • Cannes Film Festivali programı açıklandı Cannes Film Festivali programı açıklandı

  Dünyanın en büyük uluslararası Film Festivali Cannes, 72’nci kez sinema dünyasını buluşturmaya hazırlanıyor. Festival yönetiminin her yıl sır gibi sakladığı ve bir basın toplantısıyla açıkladığı yarışacak filmler belli oldu. Fransa’nın sahil kenti Cannes’da 14-25 Mayıs tarihinde yapılacak festivalde bu yıl da sinema dünyasının dev yönetmenleri Altın Palmiye için yarışacak.

 • Cannes'in favorisinden yeni fragman Cannes'in favorisinden yeni fragman

  Cannes'te yarışacak The Neon Demon filminin yeni fragmanı yayınlandı.

 • 68. Cannes Film Festivali sona erdi 68. Cannes Film Festivali sona erdi

  Bu yıl 68. düzenlenen cannes Film Festivali sona erdi. Cannes Film Festivali'nde bu yıl da ödüller sahiplerini buldu. Cannes Film Festivaliyle ilgili tüm detaylar haberimizde.

 • Türk yönetmenler Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye için yarışacak Türk yönetmenler Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye için yarışacak

  68. düzenlenen Cannes Film Festivali Fransa'nın Cannes kentinde başladı. Cannes Film Festivali'nin açılışı bu yıl 27 yıl aradan sonra ilk kez kadın bir yönetmenin filmiyle perdelerini açtı. Cannes Film Festivali 24 Mayıs'ta Altın Palmiye ödülüyle sona erecek.

 • Cannes'ı kaynatan olaylar Cannes'ı kaynatan olaylar

  12 Mayıs'ta başlayan festivale filmler ve birbirinden gösterişli starlar kadar komik kareler de damgasını vurdu.

 • Cannes'da 'Draquila' krizi Cannes'da 'Draquila' krizi

  İtalya Cannes'a katılmayacağını açıkladı.

 • Cannes Film Festivali'nde Türkiye Standı Cannes Film Festivali'nde Türkiye Standı

  63. Cannes Film Festivali sırasında açılacak Türkiye standının organizasyonu, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Telif Hakları ve Sinema Genel Müdürlüğü tarafından Ankara Sinema Derneği'ne verildi.Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir