Etikete Göre Haberler:

 • Kocan Kadar Konuş: Diriliş'den ilk fragman Kocan Kadar Konuş: Diriliş'den ilk fragman

  Kocan Kadar Konuş: Diriliş 1 Ocak'ta sinemalarda.

 • Kocan Kadar Konuş bu haftada zirveye oturdu Kocan Kadar Konuş bu haftada zirveye oturdu

  Kocan Kadar Konuş filmi gişede üstünlüğünü korumaya devam ediyor. Murat Yıldırım ve Ezgi Mola'nın başrollerinde olduğu Kocan Kadar Konuş 2 haftadır zirvede. Film bu hafta da 281.914 kişiyi çekmeyi başararak lider olmayı başardı.

 • Kocan Kadar Konuş galasına yoğun ilgi! Film 20 Mart'ta vizyonda Kocan Kadar Konuş galasına yoğun ilgi! Film 20 Mart'ta vizyonda

  Başrollerinde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ın olduğu Kocan Kadar Konuş filminin galası dün akşam Kanyon Alışveriş Merkezi'nde yapıldı. Kocan Kadar Konuş yılın komedi filmlerinden olmaya aday. Herkesin kendinde bir şey bulacağı Kocan Kadar Konuş 20 Mart'ta vizyona girecek.

 • Kocan Kadar Konuş 20 Mart'ta vizyona girdi Kocan Kadar Konuş 20 Mart'ta vizyona girdi

  Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ın başrollerinde olduğu Kocan Kadar Konuş 20 Mart'ta vizyona giriyor.Kocan Kadar Konuş Şebnem Burcuoğlu'nun kaleme aldığı kitaptan uyarlama bir film. Kocan Kadar Konuş yılın komedi filmi olmaya aday.Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir