Etikete Göre Haberler:

 • SİYAD ödülleri: En iyi film Kış Uykusu SİYAD ödülleri: En iyi film Kış Uykusu

  47. SİYAD ödülleri dün gece sahiplerini buldu. SİYAD ödüllerine en iyi film, yönetmen, erkek ve kadın oyuncu dahil 6 ödülle NUri Bilge Ceylan filmi Kış Uykusu damga vurdu. SİYAD ödüllerine Cem Yılmaz'da esprileriyle renk kattı.

 • SİYAD gecesinde buluşacaklar SİYAD gecesinde buluşacaklar

  Bu akşam düzenlenecek 47. SİYAD ödülleri gecesi Cem Yılmaz, Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan Doğulu gibi isimleri bir araya getirecek.

 • 47. SİYAD Ödülleri sahiplerini buluyor 47. SİYAD Ödülleri sahiplerini buluyor

  11 Mart çarşamba akşamı yapılacak SİYAD ödülleri gecesine Cem Yılmaz, Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimlerin damga vurması bekleniyor. SİYAD ödülleri töreni Cemal Reşit Rey konser salonunda yapılacak.

 • SİYAD'a Nuri Bilge Ceylan'ın Kış Uykusu filmi damga vurdu SİYAD'a Nuri Bilge Ceylan'ın Kış Uykusu filmi damga vurdu

  47'nci kez düzenlenecek olan SİYAD ödülleri 11 Mart'ta sahiplerini bulacak. Nuri Bilge Ceylan'ın Kış Uykusu filmi SİYAD ödüllerinin adaylıklarına damga vurdu. Kış Uykusu 13 adaylık çıkardı.

 • 2009'un en iyi 10 filmi bir arada ve 5 TL 2009'un en iyi 10 filmi bir arada ve 5 TL

  Bir SİYAD klasiği olan 'Yılın En İyi Yabancı Filmleri' seçkisi başlıyor. Filmlerin biletleri 5 TL'den satılacak.. İşte listedeki 'en iyi' filmler...Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir