2 Süper Film Birden

0 kişi izlemiş. | 4 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

2 Süper Film Birden
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.4 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (432 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Tam bir sinema tutkunu olan Necati'nin en büyük hayali, "Yer Çekimi Sıfır"adını verdiği sinema filmini bitirerek gösterime sunabilmektir. Sinemaya gönül vermiş sayısız Don Kişot'tan biri olarak bir sürü zorlukla başetmek zorunda kalır. Karısı Arzu ve yardımcısı Selami dışında hiç bir kimseden destek alamayan Necati, çekimler sırasında yaşanan beklenmedik olaylar nedeniyle kendini, birden bire bir mafya hesaplaşmasının içinde bulur.

Murat Şeker, kendi imzasını taşıyan filmi için dünyada 'X Generation' olarak adlandırılan bir kuşağın Türkiye merkezli olarak dertlerini, sıkıntılarını, beklentilerini anlatmaya çalıştığını belirtiyor. 2 Süper Film Birden'in büyük bir gönüllü ordusuyla çekilen tam anlamıyla bağımsız bir çalışma olduğunu da ekleyelim.


Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • neşeli bir film. vakit geçirmek için izlenebilecek bir film

  • bence pek birşey alamadım filmden.bittikten sonra düşününce önemli hiçbirşey kalmadı aklımda.10 üzerinden en fazla 6.

  • hayatımda gördüğüm en kötü filmbaşroldeki adamı evire çevire dövmek istedimneden ve ne için yapıldığı muallaktabeş para etmez.izlemeyin üzülürsünüz diyorum

  • sıkılmadım ama değişik bir film çok aşırı güzel diyemiyiz vakit geçiriciydi

  • Ben şahsen bu filmde çok eğlendim..Zaman zaman komik,zaman zaman hüzünlü,zaman zamansa düşündürücü bir film..Benim de çocukluğum ve gençliğimde hep hayallerimde sinema ve onun bilinmeyen arka sokakları vardı..Sonuçta sinemanın hep arka sokaklarında oldum..o seyircinin bilmediği görmediği arka sokaklarında..Belki bu yüzden belki de filmin belli bir kesime hitap etmesinden,ben bu filmi sevdim.DVD sini bulup seyredin arkadaşlar..çünkü üç sene olmuş sinemalarda gösterileli.Bir de şöyle düşünün,hangimiz kurmadık ki bir işte başarılı ve ünlü olmanın hayallerini.. ve o yolda yaptığımız çocuklukları..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle 2 Süper Film Birden filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve 2 Süper Film Birden filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir