2046

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


2046
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.9 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (220 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Bir yazar gelecek hakkında yazılar yazmaktadır ama aslında bunlar geçmişte yaşanmıştır. Romanında gizemli bir tiren belirli aralıklarla 2046 denen yere gitmektedir. Oraya her gidenin niyeti aynıdır, kaybolan anılarını yeniden geri getirmek...

2046'da hiçbirşeyin değişmediği konuşulmaktadır. Fakat kimse emin olamamaktadır çünkü 2046'yas giden kimse geri dönmemiştir. Bir kişi hariç.. O 2046'da bulunmuştur. Orayı terketmeye karar vermiş, değişmek istemiştir.

Won Kar Wai'nin In The Mood For Love filminin devamı niteliğindeki film çok konuşuldu.

2046- 2046

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Aşk Zamanı bundan çok daha güzeldi bence.filmi 2 kez bitirmeyi denedim ama başarılı olamadım.çok sıkıo açıkcası ama kaçırdığım bişeylerin olduğunu bu yüzden sıkıcı geldiğini düşünüyorum.bu filmi harbiden sağlam bi kafayla adam akıllı izlemek gerekir ayrıca bunu izlemeden önce aşk zamanının izlenmesi tavsiye olunur.

  • Filmden hiçbirşey anlamadım. bir adamın aşkı bu kadar sıkıcı anlatılır mı ya?

  • aşk zamanını seven bunu da sever... muhteşem.. 8/10

  • liriksel kaygılar taşımamış bence bu film lirikle bütünleşmiş oyüzden bunu bir handikap saymanı doğru bulmuyorum. liriksel kaygılar karamsarlık temasını pekiştirmiş ve hoş bir hava katmış. ayrıca farkettim ki asıl liriksel kaygılar güden sensin buna gerek yok ki yorum insanların anlamaması için değil anlaması için yapılır. ikinci olarak bu çekik gözlü adamların iyi filmler yaptığını söylemem gerekir. bazen kendimi bir aşka kaptırdığımda kendimi chow yerine rahatlıkla koyabiliyorsam bu film iyidir -ki favorim zaten-Evet Mr. Wai aşk bir zamanlama meselesidir. doğru kişiyle çok erken ya da çok geç karşılaşmak fayda etmez . Seni alkşlıyor ve bu güzel aşk filmlerini görme şansı yarattığın için sana teşekkür ediyorum.

  • Liriksel kaygıların beşiğindeki mühim handikaplarıyla teorik bir aşkın sözcülüğünü yapan,devam niteliğindeki ikincil komplimanlarıylada derin bir karamsarlığı tefsir etmiş platonik bir kurmaca...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle 2046 filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve 2046 filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir