Acemi Öğrenci Avcı Öğretmen

School for Scoundrels

0 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Acemi Öğrenci Avcı Öğretmen
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.1 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (258 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Kendisine güvensiz ve pasif yapısı nedeni ile sürekli insanlar tarafından dalga geçilen ve özellikle de kadınlarla ilişkilerinde hep zor durumda kalan Roger, artık bu duruma bir çözüm bulması gerektiğine karar verir. İçine düştüğü küçültücü durumların sıkıntısı, bütün hayatını zehir etmektedir.

Bir arkadaşının önerisi ile Dr. P ismindeki gizemli bir adamın vereceği derslere katılmaya karar verir. Büyük şevkle katıldığı bu derslerde, Dr. P'nin son derece garip taktikleri ile karşılaşan öğrencilerin hepsi büyük bir şaşkınlık yaşarlar. Beklediklerinden çok farklı yöntemler izleyen bir adamla karşı karşıyadırlar.

Azimle derslere devam eden Roger, her geçen gün gelişme gösterse de en önemli taktikleri aldığı öğretmeninin, aslında en baş rakibi olduğunu anlar. Bu andan itibaren Roger için herşey bambaşka bir noktaya gidecektir.

Tüm dünyada oldukça tartışma koparan, fanatikleri olduğu kadar beğenmeyenlerinin de çok olduğu Borat filminin senaristlerinden olan Todd Phillips, Acemi Öğrenci Avcı Öğretmen ile Stephen Potter kitabından uyarlama bir filme imza atıyor. Acemi Öğrenci Avcı Öğretmen - School for Scoundrels

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • hanı ıyı bır senaryo ıyı calısılmıs ama cok da eglenmedım bırkaç yer dısında fazla amerıkan klısesıydı...6 verebılırım...

  • başarılı bir film olduğunu söyleyebilirim.ancak adam sandler in jack nicholson ile oynadığı "asabiyim" filmiyle büyük benzerlik içeriyor.aslının yanında sönük kalsada keyifle izleyebileceğiniz bir film olmuş.6,5/10

  • Çok şahane bir filmdi.Bu puanı haketmiyor.10/8

  • her filminde ezik birini oynayan jon hederi bu rollerde görmekten bıktım artık yeter.

  • İsmi ne KadaR itiCi oLsa da eğLenceLi, hoŞ, ŞaşırtıCı, farkLı ve GüzeL biR fiLm. Ama mükemmeL değiL. fiLmin KonuSunu biLmiyoRSanıZ Lütfen okumayın. neredeySe fiLmin yarıSı konuSunda anLatıLmıŞ.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Acemi Öğrenci Avcı Öğretmen filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Acemi Öğrenci Avcı Öğretmen filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir