Anamorf

Anamorph

0 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Anamorf
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 5.6 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (177 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

New York Polis Departmanı dedektifi Stan Aubray, bir seri katilin işlediği cinayetleri araştırır. Kendini bir sanatçı gibi gören ve cinayetlerini bir resim tekniği olan anamorfoza dayandıran katil, ancak bir bakış açısından cinayeti çözüme ulaştırmak için ipucu bırakır.

İncelikle işlenen cinayetler için dedektif ayrıntılı araştırmalara girer ve araştırma çoğaldıkça kendi de cinayetlere bulaşır.

Bağımsız bir psikolojik gerilim filmi olan Anamorph, 2007 yılında ilk dünya promiyerini gerçekleştirmiş ve festivallerde filmin gösterimine devam edilmiştir. Anamorf - Anamorf

GaleriYorumlar
  • İlginç ve değişik bir gerilim korku filmi olmuş. Aslında korku öğesi pek yok. William Dafoe(Stan) oyunculuğu ile filme ayrı bir hava katmış. Boş vakitlerinizde izlenebilecek bir film.

  • keşke film katilin sanatsal yönünü anlatmanın yanında birazda polisiye kısmına eğilip katilin nasıl yakalandığına dair birşeylerde katsaydı senaryosuna....

  • film psikolojik gerilim gibi...ama aslında polisiye...defeo bence iyi...aksiyon sahnesi olmadığı için bazıları sıkıcı bulmuş...bence sonu da çok ilginç bitiyor...izlenemeyecek kadar kötü değil...vasat sayılır...

  • filmi 3 günde 3 paRça halinde anca bitiRebildim.. O deRece uyutuyor yani ;)

  • Bir amerikan dedektifi bir seri katil ve cinayetler klasik görünsede aldanmayın. Superman filminden tanıdığımız willem dafoe ile birlikte sizde öldürme sanatı ile resim tekniğini kurbanlar üzerinde sentez yapan bir seri katili keşfetceksiniz..Resim dağarcığınıza yeni bir terim katacaktır.Konu bu kadar iyi ve özgün olmasına karşılık bence çok iyi çekilmemiş bir film..Biraz daha emek verilse korku dalında en iyilerden biri olabilirdi..Ama orta derece 7 lik izlenebilir farklı bir film…iyi seyirler.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Anamorf filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Anamorf filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir