Animatrix: Osiris'in Son Uçuşu

Final Flight of the Osiris

0 kişi izlemiş. | 14 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Animatrix: Osiris'in Son Uçuşu
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.5 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (647 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Animatrix, Matrix dünyasının animasyon ortamına aktarılmış öykülerinden oluşuyor. Osiris'in Son Uçuşu ise 9 kısa filmden oluşan serinin en çarpıcı örneklerinden biri.

Bilgisayarlı animasyon teknolojinin ulaştığı yeri görmek açısından da önem taşıyan yapım, unutulmaz bir kılıç gösterisiyle başlıyor. Daha sonra ise bir direnişçi gemisine geçiş yapıyoruz. Zion'a doğru yolculuk yapan gemi, şehrin çevresini saran düşmanlara karşı bir mücadeleye başlar...

Matrix Reloaded'dan önce animasyonu izlemek, olağanüstü bir fragman etkisi yaratıyor. Matrix 1 ve 2 arasındaki köprü olmaktan daha çok ikincisine dönük bir heyecan uyandırıyor. Neo ve dostlarının işinin çok daha zor olduğunun da ipuçlarını veriyor!

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • tamam güzel filmdir çok az şey dışında belli olan daha doğrusu ilgilenenlerin bildiği şeyleri açıkça ve güzel bir şekilde söylemiştir ama özellikle sonlara doğru "yaraaab!" diye bağırtır! caprica ile birlikte bir science fiction'ın bu kadar yavaş çekilebileceğini gösterir.

  • Kesinlikle Matrix serilerinden daha etkileyici ve doyurucu.Özellikle II.Rönesans(part1,part2) ve Program süper !!!"Program"daki diyaloglar hafızama kazılı vaziyettedir :o)10/10

  • Her yönüyle, bir bütünü tamamlayan en önemli parça. Bu, alelade bir çizgi film değil. Çizgi kalitesinden çok içeriği önemli. Matrixin hiç anlatılmamış -ve bence üçlemeden daha önemli olan- boyutlarını bizlere sunduğu için takdire şayan bir iş çıkartılmış. Sırf "İkinci Rönesans"tan bile 3 saatlik mükemmel bir film çıkabilir. Muazzam bir senaryo kaynağı. Müthiş. 4 kere seyrettim... kesinlike söyleyebilirim ki Matrixten çok çok çok çok daha iyi bir yapım.

  • Tamamen saçmalık. Baştaki animasyonu izlerken de hiç heyecanlanmadım. Günümüzde ondan daha iyi animasyonlar var, bu nedenle beni etkilemedi.

  • Matrixte değinilmeyen bazı olayları açıklaması açısından güzel bir yapım..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Seslendirenler ve ekip

tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Animatrix: Osiris'in Son Uçuşu filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Animatrix: Osiris'in Son Uçuşu filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir