Arapsaçı

The Big White

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Arapsaçı
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.7 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (134 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Paul, karısı Margaret ile birlikte Alaska'nın dondurucu soğuğunda parasızlıkla boğuştuğu bir yaşam sürmektedir. Borçlarını ödeyebilmek ve karısının sağlık problemlerini çözebilmek için acil paraya ihtiyacı vardır.

Bir milyon dolar değerinde bir sigorta poliçesi olan Paul'ün kardeşi Raymond, beş yıldır kayıptır ve bu paranın peşinde olan Paul, bu sayede bütün sorunlarını çözebilecektir. Ne var ki, uyanık sigorta müfettişi Tedd'i, kardeşinin ölmüş olabileceği konusunda ikna edemez. Bir gün işyerinin arkasındaki çöp bidonunda bir ceset bulunca kafasında birden bir ışık yanıverir: cesedi kardeşine benzetecektir. Ne var ki, cesedin gerçek sahipleri, uyanık müfettiş Ted ve bunca yıl sonra birden geliveren Raymond ile iyice arapsaçına dönen işler, karısı Margaret'in kaçırılmasıyla da doruk noktasına varır.

Tam anlamıyla bir kara mizah türü olan film, Robin Williams, Holly Hunter ve Woody Harrelson gibi isimlerden oluşan güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor. Genel olarak filmin Coen Kardeşler'in kara mizah anlayışına yakın bir duruşu olduğunu da ekleyelim.

Z.S.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Williams in guzel bir komedi filmi. Güzel vakit geçirmek için güzel bir film.

  • güzel izlenile bilir

  • Fena bir film değil.Hatta yer yer hoşuma bile gitti ancak genel olarak çok tarzım olmadığı için, dönüp tekrar izlemeyeceğim kesin.Robin Williams için izlemiştim ama, pek de umduğum gibi değildi...

  • film çok güzel özellike giovanni ribisi ye dikkat harika oyunculuğu var

  • izledikten kısa süre sonra ağızda bıraktığı tad yok olup gitse de izleyicisini yormayan, sıkmayan, kendi halinde bir film. hem rengi hem de öyküsü bakımından adı gibi beyaz diyebiliriz. fargo'nun daha temizi, daha iyi aile çocuğu olanı gibi bir şey. robin amcanın tırlak ve küfürbaz karısını oynayan holly hunter filmin en çekilir noktası. kadının her sahnesi ayrı bir enteresandı.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Arapsaçı filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Arapsaçı filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir