Aşk Dersi

An Education

1 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Aşk Dersi
7 yaş altı izleyici kitlesi aile eşliğinde izleyebilir
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.7 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (174 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Yıl 1961; savaş sonrası, Beatles öncesi dönem Londra'sında...16 yaşında zeki ve çekici bir genç kız olan kadınlığa geçişin eşiğinde olan Jenny (Carey Mulligan); Londra'nın banliyölerinden Twickenham'daki odasında Juliette Greco şarkıları söyleyip daha özgür ve Gauloise kokulu bir hayatın hayallerini kurmaktadır. Yağmurlu bir Londra sabahında Jenny'nin rutin hayatı "uygunsuz" bir aşık olan 30 yaşlarındaki David (Peter Sarsgaard)'in gelişyle alaşağı olur. Parlak bir öğrenci olan Jenny, Oxford'da okuma hakkı kazanmakla, karizmatik ve kendinden yaşça geçkin bir adamın çekici teklifi ve hayatı arasında gidip gelmektedir.

GaleriYorumlar
  • Sıradan bir konu gerçekten güzel anlatılmış.Konuyu işleyici bakımından gerçekten güzel.Ancak flim biraz agır ilerliyor seyrederken sıkılabilirsiniz ama seyredilmesi gereken bir film olarak düşünüyorum. (7/10)

  • ingiliz filmlerinin hatrına izlediğim bir film. umduğum kadar güzel olmasa da idare eder diyebilirim.95 dk dan fazla uzun olsaydı çekilmezdi. daha fazla bir yorumu haketmiyor.

  • oyunculuğun ve konunun cok guzel oldugu bır fılm

  • Bu sene gördüğüm en güzel filmdi. Belki bir sebebi de filmde Elgar, Ravel, Jane Eyre, C. S. Lewis, Pre-Raphaelism vb. bana hitap eden birçok öğenin birlikte yer almasıydı. Son derece basit ama kanımca harika bir konu, bu kadar güzerl işlenince ortaya bu kadar güzel bir film çıkmış. Baskıcı, zorlayıcı ama aslında iyi niyetli ebeveynler ve bunlardan kaçıp soluklanmak isteyen kızı ortaya koyan aile tablosu çok başarılı. Bir de enfes müzikleri sayarsak Oscara en iyi film adayı olmasına şaşmamalı. 10/10

  • Filmin konusu orjinal değil ama işlenmesi gayet başarılı,Ahlak ve Tutuculuğun sınırı nedir? sorusunu soruyor film.Carey Mulligan bi harika bana Audrey Hepburnu hatırlattı.Sade oyunculukarıyla ve çok başarılı sanat yönetmenliğiyle güzel bir film.(7/10)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Aşk Dersi filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Aşk Dersi filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir