Aşk Geliyorum Demez

4 kişi izlemiş. | 7 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Aşk Geliyorum Demez
Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar içerir
7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 5.5 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (363 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Aşk Geliyorum Demez filmi, Mahmutpaşa'da bir han esnafının hikayesini anlatır. Ali handaki esnaflardan birinin oğludur. Ali, oldukça yakışıklı ve çapkın bir delikanlıdır. Bergüzar Korel ise esnafın çalıştığı hanı satın alan zengin müteahhidin, yardımsever, doğaya ve hayvanlara düşkün kızıdır.

Müteahhit, esnafın çalıştığı hanı satın alır ve orayı yıkıp alışveriş merkezi yapmaya karar verir. Han esnafının bir an önce hanı boşaltmasını isteyince esnaf birleşerek bir plan yapar ve Ali'den Gözde'yi etkileyerek hanı kurtarmasını ister.

Bir yardım gecesinde tanışan Ali ve Gözde birbirlerinden çok etkilenirler. Esnafında yardımıyla yapılan planlarla komik ve romantik bir hikaye başlar.

Aşk Geliyorum Demez -Aşk Geliyorum Demez

GaleriYorumlar
  • eğlenceli yapısıyla vakit geçirmek için izlenebilecek bir film

  • çok güzel bi film bence

  • Güzel hoş bir film olmuş, genel konunun yanına, insanlık ile ilgili konuları da işlemiş, güzeldi..

  • Eğlenceli vakit geçirmek isteyen izlesin. İlk 10 dakika seyreden hiç kimse bu filmi seyretmeden duramaz. 7/10

  • Olumsuz yorumlara bakıyorumda şaşırıyorum doğrusu...tamam film büyük bütçelerle yapılıp oscara aday film değil fakat her filmden bunu beklemekte doğru olmasa gerek diye düşünüyorum.Filmden önce büyük bütçelerle yapılan çok sağlam oyuncularla çekilen The Imaginarium of Doctor Parnassus izledim ama ne yalan söleyeyim bu filmden aldığım tadı eğlenceyi alamadım...küçüklüğümüzde izlediğimiz tarık akanlı gülşen bubikoğlulu filmleri tadını almak az da olsa güzeldi bence...Gökselinde "Baksana Talihe" adlı şarkısı o tadı eski türk filmleri tadını iyice hissetirmiş...eğlenmek hoş vakit geçirmek isteyenler için güzel film izlenir fakat ben gerilmek istiyorum korkmak istiyorum düşünmek istiyorum diyorsanız izlemeyin.tercih sizin...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Aşk Geliyorum Demez filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Aşk Geliyorum Demez filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir