Aşka Özlem

Too Much Flesh

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Aşka Özlem
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.7 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (96 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Lyle, Illionis'te tutucu bir çevrede karısı Amy ile sakin bir hayat süren 35 yaşında bir adamdır. Lyle'ın arkadaşı Vernon, kızarkadaşı Juliette ile onları ziyarete geldiğinde hayatları değişir. Lyle Juliette ile hayatında ilk defa tutkulu bir ilişki yaşar ve cinselliği gerçek anlamda keşfeder. Ancak bu özgürlük, püriten ve ikiyüzlü bir toplulukta başlarına bela olacaktır.

Orijinal isminden de (Çok Fazla Et) anlaşılabileceği üzere, bol miktarda çıplaklık ve cinsel yakınlaşma içeren bir yapım. En ilgi çekici tarafı ise, Lars Von Trier filmlerinden tanıdığımız aktör Jean-Marc Barr'ın senaryo ve yönetim ikilisinde yer alması...

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • mrb arkadaşlar bu filmi izle seçenegi nerde ben bulamadım nasıl izleyebilirim?

  • beklentilerimin çok altında kalan bir film. eleştirmenler hep güzel şeyler söylemiş fakat alakası yok. görüntü kalitesi çok düşük, diyaloglar zayıf ve kimin ne yaptığı ve ne yapmak istediği ise bir muamma. en güzel sahnelerinde kesivermişler konuyu yarıda. bence olmamış..

  • bu filmin nasıl bir film olduğu afişinden belli

  • afiş;'i burda insanı aldatmak için güzel ayarlamışlar bende gittim ama sıkıldım filmden, heç gözel degilmeş..

  • cinsel masumiyetin kayboluşu^nu anımsattı film bana hoş Fİggis sofistikesine erişememiş bir yönetmen ,senaryoda boşluklar ve yetersiz bir anlatım söz konusu yer yer. film yer yer dogmasal bir anlatım da taşıyor , ayaksız çekimler, ışık durumuna aldırış etmeden kayededilen görüntüler de estetik bir gren dokusuda hakim film bence önemsiz sayılmayacak bir yapıt başyapıt değildi ama iyiydi .nihilist anlatımından etkilendim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Aşka Özlem filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Aşka Özlem filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir